UWAGA TO JUŻ 20 LAT!!!

WYBIERAJĄC NASZE PRZEDSZKOLE WYBIERASZ PRZEDSZKOLE Z TRADYCJAMI!!!

Jesteśmy pierwszym Przedszkolem Niepublicznym w Murowanej Goślinie i jednym z pierwszych w Polsce.
We wrześniu 2014 roku mineło 20 lat naszej pracy z Państwa dziećmi.
Pierwsze roczniki absolwentów już dawno ukończyły wszystkie szczeble edukacji. Z doświadczenia wiemy, że wspaniałe warunki lokalowe i dobrze wyposażone sale nie zastąpią ludzi, którzy na co dzień pracują z Państwa dziećmi.
Kadra pedagogiczna naszego przedszkola już wiele lat wspiera rozwój Waszych dzieci, ich zdolności i zainteresowania.
Przez te wszystkie lata szukamy nowych pomysłów na współpracę z Wami Szanowni Rodzice. Ponieważ to dom kształtuje i wychowuje, daje mocne fundamenty, dzięki którym młody człowiek przejdzie przez system edukacji i stanie się gotowy do dorosłego życia. Dlatego zebrania i rozmowy indywidualne to nie wszystko. Naszym wspólnym osiągnięciem szanowni Państwo jest Wasz Teatr Rodzinny, nocka w przedszkolu oraz bale karnawałowe dla dziadków naszych przedszkolaków.
Nasze przedszkole jest początkiem drogi Waszych pociech w dorosłość.
Przy obecnych zmianach w systemie edukacji najmłodszych dzieci, służymy Państwu naszą pomocą i doświadczeniem.

To, co nas wyróżnia wśród innych przedszkoli:

• wieloletnie doświadczenie kadry pedagogicznej,
  • zajęcia dodatkowe w czesnym w tym nauka języka,
  • w miesiącu lipcu tygodniowe bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych przedszkolaków,
  • poprzez usytuowanie przedszkola w kompleksie budynku SP2 i Gimnazjum nr2 Twoje dziecko szybciej oswaja się z warunkami szkolnymi,
  • wszystkie zajęcia sportowe w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr2,
  • cykliczne spotkania w Teatrze Animacji w Poznaniu,
  • warsztaty teatralne "Z Teatrynką za kurtynką",
  • teatr rodziców dla dzieci,
  • nocka w przedszkolu,
  • opłata za wyżywienie 6,00 stawka dzienna,
  • zajęcia dla młodych chemików "W świecie eksperymentów",
  • dzięki współpracy z Ośrodkiem Kultury i Rekreacji dzieci uczestniczą w zajęciach w pracowni ceramiki i rzeźby; co roku w czerwcu Dom Kultury organizuje wystawę prac naszych przedszkolaków,

Zapraszamy Państwa do osobistej wizyty w naszym przedszkolu!!!

Wizyta i rozmowa przyczynią się do skuteczniejszej pomocy w adaptacji Waszego dziecka!

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2019/2020
OD 01.03-15.03.2019.