Dowiedz się o nas więcej

Przedszkole Niepubliczne "Klub Przedszkolaka" w Murowanej Goślinie rozpoczęło działalność w 1994 roku, w oparciu o Ustawę o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. Pierwsza siedziba przedszkola mieściła się przy ulicy Długiej w Murowanej Goślinie. Następnie kilkanaście lat byliśmy na ulicy Smolnej 8. Od września 2010 roku znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi. Specjalnie dla nas zaadaptowana została część budynku gimnazjum przy ulicy Gen. T. Kutrzeby 3. Mamy piękne, nowe wnętrza i plac zabaw umożliwiający dzieciom bezpieczne i wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Obecnie do przedszkola uczęszcza 95 dzieci w czterech grupach wiekowych. 3-latki to nasze " Tygryski", 4-latki to "Biedroneczki", grupa 5-latków przybrała nazwę "Piracki", a grupa 6-latków to "Mali Odkrywcy".

Nasze Panie

Przedszkole współpracuje z kadrą mającą wymagane kwalifikacje pedagogiczne, a także kwalifikacje specjalistyczne z psychologii i logopedii. Współpracują z nami: Pani prowadząca zajęcia z języka angielskiego, rytmiki. Kadra tworzy życzliwą i rzeczową atmosferę współdziałania, cały czas podnosząc kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach doskonalący warsztat pracy.

Bajeczna dyrektorka budząca

Nieustraszona
Aktywna

Aktualności

Nabór do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 trwa w terminie 01.03.2024-15.03.2024.

Ogłoszenie wyników naboru 15.03.2024 w placówce (telefonicznie lub osobiście).

Do dnia 22.03.2024 należy potwierdzić chęć uczęszczania dziecka do placówki.

Adres:
ul. Gen. T. Kutrzeby 3