O przedszkolu

Dowiedz się o nas więcej


Przedszkole Niepubliczne "Klub Przedszkolaka" w Murowanej Goślinie rozpoczęło działalność w 1994 roku, w oparciu o Ustawę o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. Pierwsza siedziba przedszkola mieściła się przy ulicy Długiej w Murowanej Goślinie. Następnie kilkanaście lat byliśmy na ulicy Smolnej 8. Od września 2010 roku znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi. Specjalnie dla nas zaadaptowana została część budynku gimnazjum przy ulicy Gen. T. Kutrzeby 3. Mamy piękne, nowe wnętrza i plac zabaw umożliwiający dzieciom bezpieczne i wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Czas biegnie nieubłaganie, 20 lat działalności przemknęło niepostrzeżenie. Aktualnie w przedszkolu uczą się dzieci naszych pierwszych wychowanków. Ciepła i rodzinna atmosfera to wyróżnik naszego przedszkola. Jesteśmy niezwykle dumni z bardzo dobrej opinii wśród dzieci i ich rodziców. Szczególnie wysoko cenimy sobie wielopokoleniowość naszych absolwentów. Obecnie do przedszkola uczęszcza 70 dzieci w trzech grupach wiekowych. 3, 4-latki to nasze "Biedroneczki", grupa 5-latków przybrała nazwę "Piraciki", a grupa 6-latków to "Mali odkrywcy".

Nasze Panie

Przedszkole współpracuje z kadrą mającą wymagane kwalifikacje pedagogiczne, a także kwalifikacje specjalistyczne z psychologii i logopedii. Współpracują z nami: Pani prowadząca zajęcia z języka angielskiego, rytmiki oraz Pani prowadząca katechezę. Kadra tworzy życzliwą i rzeczową atmosferę współdziałania, cały czas podnosząc kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach doskonalący warsztat pracy.

Bajeczna dyrektorka budząca
zaufanie
Energiczna
Angażująca się
Twórcza
Afirmująca dobre pomysły

Lubiana
Idealistka
Dynamiczna
Kreatywna
Ambitna

Muzykalna
Artystyczna dusza
Jednocząca
Akompaniująca

Inteligentna
Wspierająca
Opiekuńcza
Niekonfliktowa
Anielsko cierpliwa

Jednoznaczna
Autentyczna
Gotowa do poświęceń
Optymistka
Dokładna
Animatorka dobrej zabawy

Jasnowłosa
Uprzejma
Spokojna
Troskliwa
Y...
Nieustraszona
Aktywna

Aktualności

Kontakt

 

Adres:
ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 Murowana Goślina

Telefon:
(61) 811 45 69
696 086 952

E-mail:
klubprzedszkolaka3@wp.pl

przedszkole murowana go�lina - klub przedszkolaka