Dowiedz się o nas więcej

Przedszkole Niepubliczne "Klub Przedszkolaka" w Murowanej Goślinie rozpoczęło działalność w 1994 roku, w oparciu o Ustawę o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. Pierwsza siedziba przedszkola mieściła się przy ulicy Długiej w Murowanej Goślinie. Następnie kilkanaście lat byliśmy na ulicy Smolnej 8. Od września 2010 roku znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi. Specjalnie dla nas zaadaptowana została część budynku gimnazjum przy ulicy Gen. T. Kutrzeby 3. Mamy piękne, nowe wnętrza i plac zabaw umożliwiający dzieciom bezpieczne i wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Czas biegnie nieubłaganie, 20 lat działalności przemknęło niepostrzeżenie. Aktualnie w przedszkolu uczą się dzieci naszych pierwszych wychowanków. Ciepła i rodzinna atmosfera to wyróżnik naszego przedszkola. Jesteśmy niezwykle dumni z bardzo dobrej opinii wśród dzieci i ich rodziców. Szczególnie wysoko cenimy sobie wielopokoleniowość naszych absolwentów. Obecnie do przedszkola uczęszcza 70 dzieci w trzech grupach wiekowych. 3, 4-latki to nasze "Biedroneczki", grupa 5-latków przybrała nazwę "Piraciki", a grupa 6-latków to "Mali odkrywcy".

Nasze Panie

Przedszkole współpracuje z kadrą mającą wymagane kwalifikacje pedagogiczne, a także kwalifikacje specjalistyczne z psychologii i logopedii. Współpracują z nami: Pani prowadząca zajęcia z języka angielskiego, rytmiki oraz Pani prowadząca katechezę. Kadra tworzy życzliwą i rzeczową atmosferę współdziałania, cały czas podnosząc kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach doskonalący warsztat pracy.

Bajeczna dyrektorka budząca

62-095 Murowana Goślina

Telefon:

klubprzedszkolaka3@wp.pl

przedszkole murowana go�lina - klub przedszkolaka